İLANLAR
BEBEK BESLENMESİNDE DANIŞMAN ECZACI EĞİTİMİ...
BEBEK BESLENMESİNDE DANIŞMAN ECZACI EĞİTİMİ

Bebek mamalarının, eczacı danışmanlığında annelerle buluşmasını sağlamak üzere Numil yetkilileri ile ortak düzenlediğimiz eğitimi 02 Haziran Cumartesi günü gerçekleştireceğiz.

Eğitime katılan eczacılarımıza "Bebek Beslenmesinde Danışman Eczacı" sertifikası verilecek, eczanelerinin birer ?ANNE- BEBEK DANIŞMA NOKTASI? olduğunu gösteren afişler sunulacaktır.

Tam gün sürecek olan eğitimimizin ilk bölümünde; bebek beslenmesinde dikkat edilmesi gereken konular, Milupa ve Bebelac bebek mamalarının içerikleri ve hangi durumlarda kullanılmaları gerektiği, bebek maması kategorisinin yıllar itibariyle gelişimi ve bebek maması tüketicileriyle ilgili bilgiler; ikinci bölümünde ise eczane içi alan yönetimi, tanzim- teşhir ve ürünlerin tüketiciye sunumukonuları yer alacaktır.

Saygılarımızla

 

Eğitim ücretsizdir.

Tarih:02 Haziran 2012 Cumartesi

Yer:Batman Eczacı Odası Toplantı Salonu          

Adres: Bahçelievler Mah. 40. Cad. NO:19 BATMAN

 

 

Eğitim programı

 

9:30                       Bebek Beslenmesi (Yar.Doç.Dr. İlyas YOLBAŞ  - Dicle Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları  Bölümü) 


Batman Eczacı Odası © 2016 Copyright Tüm Hakları Saklıdır.  Bu sitede yer alan sağlıkla ilgili bilgiler hekimlerin tavsiyeleri yerine kullanılamaz
Adres :  Bahçelievler Mahallesi 40. Cadde No:19 Batman - Türkiye
Telefon: 0 488 212 86 87 / 0488 213 80 19
Faks :0488 212 43 85  Email:  batmaneczaciodasi@hotmail.com